Rejsy z przewodnikiem

Zapraszamy na półtoragodzinne rejsy z przewodnikiem. Każdy z nich jest wyjątkowy, na inny temat, a czasem z gościem specjalnym. Często zdarza się spontaniczny rejs, zatem prosimy śledzić nasze wydarzenia na Facebook-u. Pamiętajcie, że zawsze można załatwić dowolnego przewodnika.

Kiedy – Każda wyprawa jest wydarzeniem na Facebook.com/taxiwisla.
Start – w wydarzeniu .
Czas trwania – 1,5 godziny.
Koszt – 60 zł – osoba dorosła, 30 zł – dzieci do 12 roku życia.

 

“Kapela po Byku” 

Zapraszamy na jedyny taki rejs, z klawą muzyką na pokładzie. Nic tylko pakować się pokład i posłuchać warszawskich melodii. Po tańcować też można, oby za burty nie powypadać.
Na pokładzie: Duet Apaszowski
Rejs umilą Wam miłośnicy warszawskich szlagierów, grający na co dzień z najbardziej znanymi zespołami zajmującymi się dziś folklorem warszawskim, takimi jak Warszawiaki – Trupa Teatralna, CzessBand, Cała Praga Śpiewa, Warszawski Duet Sentymentalny.
Grzegorz Domański – bandżola, śpiew
Kuba Jurkowski – gitara

„Z Giergotem pod Kierbedzia”
„Taxi Wisła” rozpoczyna kolejny sezon wodniacki; frontem do historii i oferuje przejażdżki edukacyjne z opowiadaczem z Pragi, który w ciekawy i pełen humoru sposób prezentuje dzieje Syreniego Grodu (od samego swego zarania związany jest z Królową Polskich Rzek).

Oto jak Piotr Giergot sam opisał wycieczki po Wiśle: “Za pomocą łodzi Bata można zwiedzić i pół świata, ale tem razem jezd to prepozycja dla turystów stolicznych i z prowincji, które są zajenteresowane dowiedzeniem sie tego i owego o Warszawie i Wiśle. Rejsy regularne po wodzie w stronę Gdańskiego Mostu ( Most Drugi ) będą w niedziele. Antrakcje są przewidzianemi. Nie mantykować tylko walić jak w dym, gruchnąć sie przez trap i podziwiając wiślane przyrodę i słuchając mowy zakładanej przeze mnie spędzić godzinkie na wodzie.”

 „Wiślanki”
Podczas półtoragodzinnego rejsu przekonamy się, jak Wisła pomogła w… dekoracji miasta, który król wykorzystał ją do organizacji zawodów na łyżwach, posmakujemy atmosfery międzywojennych klubów sportowych i sprawdzimy, jakie skarby wciąż jeszcze kryje na swoim dnie królowa polskich rzek. Opowieściami uraczy jej pasażerów Hanna Dzielińska – przewodnik miejski. Zachęcamy do zapoznania się  z ofertą gier miejskich organizowanych przez Hankę Warszawiankę.

 

Copyright © 2021 Taxi Wisła     Zmajstrował: soulman